Wyniki VII Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „My, wrocławianie”

Głównym celem naszego konkursu było przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania uczniów wrocławską kulturą. I niewątpliwie cel został osiągnięty.

Przysłano do nas wiele wspaniałych prac, za które dziękujemy. Wśród nich znalazły się wywiady, sprawozdania, listy, kartki z dziennika… W każdej z nich można było wyczuć zafascynowanie kulturalną sferą naszego pięknego miasta. Lektura prac pozwoliła nam na nowo poznać wrocławskich twórców i ich działalność.

Wybór najlepszych tekstów był bardzo trudny, ponieważ poziom był bardzo wyrównany. Niemniej jednak jury  dokonało nastepujących ustaleń:

1 miejsce zajęła Kamila Grabowska, kl. VI ze Szkoły Podstawowej nr 37 we Wrocławiu

2 miejsce zdobył Tymoteusz Tomaszewski, kl. V ze Szkoły Podstawowej nr 45 we Wrocławiu

3 miejsce uzyskała Aleksandra Rudzińska, kl. IV ze Szkoły Podstawowej nr 34 we Wrocławiu

Wyróżnienia otrzymali Marcelina Nadłonek, kl.VI ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Wielkim oraz Nikola Krukar, kl.VI ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wrocławiu.

Gratulujemy wszystkim autorom niebanalnych pomysłów. Dyplomy i nagrody dla laureatów prześlemy do szkół pocztą.