„Nic to, że dro­ga jest wy­bois­ta i usłana kłoda­mi…odkąd ma­my czwo­ro rąk i wspólny cel wszys­tko pokonamy”.
To przesłanie towarzyszyło wszystkim na warsztatach zorganizowanych dla dzieci i ich rodziców. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, pamiętając, że najważniejsze są chwile spędzone z bliskimi. Podczas wieczornego spotkania w świątecznej atmosferze powstawały wspaniałe stroiki oraz ozdoby świąteczne, które później można było zakupić na kiermaszu w szkole. Wspaniałe ozdoby przygotowywali również uczniowie podczas zajęć w świetlicy szkolnej, dlatego wybór był bardzo duży.
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w tej inicjatywie, przygotowując ozdoby podczas warsztatów oraz przekazując wspaniałości przygotowane w domu. Zebraliśmy 946 zł.
Następne na wiosnę. Liczę, że będzie nas jeszcze więcej.

Kierownik świetlicy: Marlena Baran