Po wykonaniu wszystkich zadań i wyzwań czas na zabawę, ponieważ olimpiada to także czas zasłużonego relaksu, uczniowie wzięli udział w warsztatach Maszyny Proste czy też Malowanie Dźwiękiem W CeTA. Dopingowali też swojej trenerce w wyzwaniu trenerskim, podczas którego grupa trenerów musiała w ciągu 30 minut rozbroić walizkę z ładunkiem nuklearnym. Uffff, udało się po 24 minutach.
Jak zawsze to też czas wymiany pinsów z innymi drużynami, Słodkie co Nieco i najważniejsze …Ceremonia Zakończenia, podczas której ogłaszane są wyniki wszystkich wyzwań i poziomów wiekowych. I tu spotkała nas ogromna niespodzianka, Dzieci Nowej Technologii zajęły III miejsce w wyzwaniu społecznym w I poziomie wiekowym. Gratulujemy!

Joanna Osiniak