Kto powiedział, że w szkole nie można się świetnie bawić i to z rodzicami? Oczywiście, że można! Po południu, kiedy już wszystkie sale są opustoszałe, w szkole panuje niezwykły klimat. W sam raz, aby poczuć się trochę jak w filmie grozy i zostać zamkniętym w pomieszczeniu, z którego można wydostać się tylko po rozwiązaniu zagadek.
We wtorkowe popołudnie uczniowie klasy IV B wraz z rodzicami zostali podzieleni na dwie drużyny i zamknięci w salach. Musieli rozwiązać 10 zagadek, aby poznać szyfr do kłódki, zdobywając w ten sposób klucz do sali.
Obie drużyny doskonale poradziły sobie z zadaniem, szybko wydostając się z zamkniętych pomieszczeń. Wszystkim zabawa bardzo się podobała, szkoda tylko, że tak krótko. Następnym razem zagadki powinny być o wiele trudniejsze…

Paulina Kondek