Pod koniec roku 2018, w ramach projektu „Piszę do Ciebie, ponieważ…”, nawiązaliśmy kontakt z Rodzinnym Domem Dziecka w Oleśnicy. Kontakt ów zaowocował spotkaniem, podczas którego mieliśmy okazję przekazać nowym koleżankom i kolegom górę prezentów zakupionych lub podarowanych przez uczniów naszej szkoły. Były zabawki, gry edukacyjne, książki, ale również słodkości oraz produkty kosmetyczne. Dokonaliśmy także wymiany własnoręcznie przygotowanych kartek świątecznych.
Za okazane serce i udział w akcji w sposób szczególny dziękuję klasom: IVb, Va, Vb, VIa, VIb i IIIc (oddz. gimn.) oraz ich wychowawczyniom. Dziękuję również indywidualnym darczyńcom. Wierzę, że Wasz gest wróci do Was ze zdwojoną siłą.

Ewa Tomaszewska