Zebrania z rodzicami – 19.09.2019

//Zebrania z rodzicami – 19.09.2019

ZEBRANIA – 19.09.2019 (godz. 17:00 – 18:00)

Zebrania oddziałów przedszkolnych oraz klas I odbyły się 05.09.2019 r.

Po zebraniach w godz. 18:00 – 19:30 odbędą się konsultacje nauczycieli

KLASY VII  (godz. 17:00, stołówka) –  Spotkanie edukacyjne w ramach programu „Profilaktyka zakażeń wirusem  brodawczaka ludzkiego (HPV)”

  1. II a – Ewa Śmieszek – s. 104
  2. II b – Dorota Ziembicka – s. 103
  3. II c – Kinga Polak – s.109
  4. III a – Aleksandra Walińska-Truss – godz. 16:30 – 19:00, s.117
  5. III b – Małgorzata Raczkowska – s. 101
  6. III c – Mariola Borkowska – s. 102
  7. IV a – Joanna Kot – s. 313
  8. V a – Marlena Borowska – s. 208
  9. V b – Renata Słowińska – Stępień – s. 211
  10. V c – Małgorzata Marczewska – s. 200
  11. V d – Maciej Wrona, Monika Dzwonek – s. 203
  12. VI a – Ewa Tomaszewska – godz. 17:15, s. 218
  13. VI b – Paulina Kondek – s. 217
  14. VI c – Dominika Danielak – s. 201
  15. VI d – Dominika Folmer – s. 315
  16. VII a – Agnieszka Kapłońska – s. 307
  17. VII b –Agata Podgórska, Piotr Bartyzel – s. 309
  18. VIII a – Edyta Zgud-Pawelec – s. 308
  19. VIII b – Jacek Narojczyk – s. 303

JĘZYK  POLSKI

Maciej Makosch – s. 206

Paulina Kondek – s. 217

Ewa Tomaszewska – s. 218

Marlena Borowska – 208

Joanna Kot – s.313

MATEMATYKA

Bożena Pawłowska s. 202

Agata Podgórska – s. 309

Genowefa Baczyńska – s. 301

Anna Kurkowska – s. 204

PRZYRODA

Krzysztof  Wielogórski s. 210

HISTORIA/ WOS

Robert Tomczyk – s. 105

Patrycja  Blak – s. 213

Leszek Ubowski – s. 312

Joanna Kot – s. 313

JĘZYK  ANGIELSKI

Justyna Gołąbkiewicz   – s. 212

Edyta Zgud– Pawelec – s. 308

Dominika Folmer – s.315

Tomasz Kawa – s. 314

JĘZYK  NIEMIECKI

Dominika Danielak – s. 201

Agnieszka Kapłońska – s. 307

Małgorzata Marczewska – s. 200

PLASTYKA

Maciej Makosch – s. 206

Małgorzata Stachowiak – sekretariat

 

ZAJĘCIA TECHNICZNE/ TECHNIKA

Małgorzata Stachowiak – sekretariat

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE/ INFORMATYKA

Renata Słowińska-Stępień – s. 211

MUZYKA

Karolina Janik – nauczyciel nieobecny

GEOGRAFIA

Krzysztof  Wielogórski – s. 210

CHEMIA

Anna Kurkowska – s. 204

Karol Żłobiński – 305

BIOLOGIA

Karol Żłobiński – s. 305

FIZYKA

Krzysztof Wielogórski – s. 210

RELIGIA/ ETYKA

Grzegorz Kożak – s. 114

Artur Stochła – s. 114

Małgorzata Jankowiak – s. 113

Justyna Łazor – s. 113

Leszek Ubowski – s. 312

Ewa Tomaszewska – s. 218

WYCHOWANIE  FIZYCZNE

Piotr Bartyzel – s. 14  (blok sportowy) – od godz. 18:00

Monika Dzwonek – s. 14 (blok sportowy) – od godz. 18:00

Mirosław Jagodziński– s. 14  (blok sportowy)

Grażyna Klusko – s. 118

Jacek Narojczyk – s. 303

Jolanta Szczepaniak– s. 14  (blok sportowy)

Mirosław Szczepaniak– s. 14  (blok sportowy)

Maciej Wrona– s. 203

EDUKACJA DLA  BEZPIECZEŃSTWA

Grażyna Klusko – s. 118

PEDAGOG   Ewa Wachowska – s. 216

PSYCHOLOG   Iwona Krzyżańska (kl. 0-IV) – s. 100

PSYCHOLOG  Agnieszka Kapłońska  (kl. V-VIII) – s. 310 – w godz. 18:30 – 19:30

ŚWIETLICA

Marlena Baran – kierownik -s. 108

Nauczyciele świetlicy – s. 106