Blog - Młodzi Twórcy

Adres bloga:  www.tworcysp37.blogspot.com

Nasz blog jest tworzony przez dzieci - uczniów Szkoły Podstawowej nr 37 we Wrocławiu. Celem prowadzenia naszej strony internetowej jest ujawnienie i rozbudzanie talentów literackich młodzieży.
Język jest środkiem porozumiewania się ludzi, jest tworzywem pozwalającym wyrażać najgłębsze przeżycia, opisywać twory wyobraźni, uzewnętrzniać potrzeby i pragnienia - tutaj pomagamy dzieciom zaprezentować ich własne utwory.

O czym piszą dzieci?
O wszystkim! Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Znajdziecie tutaj historię o wspaniałym jednorożcu, opis wielkich wydarzeń widzianych oczami dziecka, wiersze o różnorodnej tematyce.

Zapraszamy do lektury!

Jeśli jesteś uczniem Szkoły Podstawowej nr 37 i chciałbyś podzielić się swoją twórczością z innymi, prześlij swoje utwory na e-maila: twórcysp37@gmail.com
Przeczytałeś właśnie świetną książkę i chciałbyś zachęcić innych, aby po nią sięgnęli? Napisz krótką recenzję i wyślij na adres e-mail podany powyżej.

Tytuł strony: Blog - Młodzi Twórcy

Data utworzenia: 2015-03-26