Dzień Otwarty

2016-02-24

Dnia  18.04 w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte. Przybyli mogli obejrzeć krótki program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów. Dzieci, które tego dnia odwiedziły szkołę wzięły udział w warsztatach przygotowanych przez naszych nauczycieli. Były to zajęcia z rytmiki, zajęcia artystyczne oraz sportowe w sali gimnastycznej. Rodzice w tym czasie oglądali krótki film na temat działania naszej placówki. Następnie udaliśmy się na spacer po szkole. Goście mogli oglądać sale lekcyjne, salę oddziału przedszkolnego, pracownie, świetlice oraz stołówkę szkolną. Nasi nauczyciele odpowiadali na wszystkie pytania rodziców. Nasi przyszli uczniowie wyszli ze szkoły z uśmiechami i z własnymi stworzonymi dziełami.

Tytuł artykułu: Dzień Otwarty

Data dodania: 2016-02-24