ROK SZKOLNY 2015/2016

2016-07-20

Osiągnięcia uczniów SP 37 w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

Konkursy międzyszkolne:

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Zdobyta nagroda

Nauczyciel prowadzący

 

1.

Międzyszkolny Turniej „Bezpiecznie i pewnie z rowerem i na rowerze”

B. Chojnacki kl. Vb

Sz. Fluder kl. VIa

N. Kleczkowska kl.VIb

 

IV miejsce

 

M. Wrona

2.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie”

J.Molenda kl.IIc

wyróżnienie

K.Polak

 

3.

 

Konkurs wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie Krasnale”

J.Karlikowska kl.IIIb

K.Krasoń kl.IIIb

M.Górska kl.IIIb

II miejsce

A.Walińska-Truss

 

4.

Międzyszkolny konkurs Plastyczny „Bądź jak…”

K.Grabowska kl.VIb

nagroda

M.Makosch

5.

Międzyszkolny Konkurs graficzno-plastyczny

”Moje śniadanie do szkoły”

 

H.Kucner kl.Vb

 

nagroda

 

A.Krzaczek

Konkursy miejskie-powiatowe:

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

„Magiczne drzewo”

(w ramach III edycji kampanii „Nasz Czysty Wrocław”)

W. Zając kl. IIIa

P. Hajbos  kl. IIIa

A. Chojnowska kl. IIIa

 

Z.Staszewska kl.VIb

M.Luczys kl.VIa

K.Grabowska kl.VIb

 

dzieci z oddziału przedszkolnego

 

dzieci ze świetlicy szkolnej

II miejsce

 

 

 

I miejsce

 

 

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

M. Raczkowska

 

 

 

M.Makosch

A.Krzaczek

 

 

E.Gajownik

 

 

E.Kucharska

2.

Konkurs na edukacyjny projekt badawczy w ramach II Kongresu Dzieci i Młodzieży

 

K. Grabowska kl. VIb

 

wyróżnienie

 

K. Wielogórski

 

3.

III Turniej wiedzy o komunikacji miejskiej „Szybko, bezpiecznie i ekologicznie po Wrocławiu”

 

J. Ziółkowska kl. IVa

 

I miejsce

 

K. Wielogórski

 

4.

 

„Odkryj w sobie programistę”

K. Grabowska kl.VIb

Z. Staszewska kl. VIb

M. Woźniak kl. VIb

O. Chyra kl. Va

W. Sąpor kl. IIIa

 

 

wyróżnienie

 

 

R. Słowińska-Stępień

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Wrocławia w minikoszykówce

K. Zając kl. Va

K.Sawicka kl.Vc

K. Wiktorowska kl.Vc Z.Gaworska kl.VIa P.Skrucha kl.VIa G.Wyczyńska kl.VIa M.Luczys kl.VIa

W.Banaszek kl.VIa P.Brasewicz kl.VIb N.Kleczkowska kl.VIb

Z.Staszewska kl.VIb

D.Frąckowiak kl. VIb

H.Baran kl. IVb

 

 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

 

 

J. Szczepaniak

 

 

 

6.

 

 

 

Indywidualne Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży

Z. Gaworska kl. VIa – bieg na 60m

J. Pisula kl. Va –

skok w dal

P. Brasewicz kl.VIb pchnięcie kulą

P.Najdek kl. VIb - rzut piłeczką palantową

P. Brasewicz kl. VIb – pchnięcie kulą (powiat)

IX miejsce

 

XII miejsce

 

V miejsce

 

VII miejsce

 

IV miejsce

 

 

 

J.Szczepaniak

 

7.

XXV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław moje miasto”

K.Grabowska kl. VIb

M.Dziubańska kl.VIb

P.Kucharska kl.IVa

 

IV miejsce

półfinalistka

półfinalistka

 

R.Tomczyk

 

 

8.

Młodzieżowa Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska (2016)

etap powiatowy;

(w ramach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK)

 

drużyna:

K.Grabowska kl.VIb

M.Dziubańska kl.VIb

A.Burzyńska kl.VIb

 

 

 

II miejsce

 

 

 

R.Tomczyk

 

9.

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie

M.Woźniak kl.VIb

P.Dyduch kl.IVb

IV miejsce

IV miejsce

 

R.Tomczyk

 

10.

XXI Powiatowy Konkurs Fotograficzny

„Wrocław w fotografii”

 

P.Bieranowski kl.Vb

 

wyróżnienie

 

R.Tomczyk

11.

XXII Powiatowy Konkurs „Moja mała ojczyzna”

M.Dziubańska kl.VIb

wyróżnienie

R.Tomczyk

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

IV Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli w Szachach

A.Hulewicz kl.IVa

J.Brzeziński kl.Va

J.Markowska kl.Va

M.Mielczarek kl. Va

 

drużyna:

K.Chyra kl.IIc

A.Hulewicz kl.IVa

J.Markowska kl.Va

W.Brzeziński kl.IIIa

P.Dyduch kl.IVb

T.Droszczak kl.IId

M.Liszyk

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

IV miejsce

 

IV miejsce

 

 

 

 

R.Tomczyk

13.

IV Konkurs Matematyka i Ekonomia

Sz.Fluder kl.VIa

II etap

A.Podgórska

 

14.

I Wrocławski  Konkurs Programowania w języku Scratch „Wrocław Europejską Stolicą Kultury”

P.Winiarska kl.VIa

 

P.Bogdański kl.VIa

finalistka

 

wyróżnienie specjalne

 

R.Słowińska-Stępień

 

 

 

15.

 

 

Konkurs na przedstawienie teatralne

(w ramach III edycji kampanii „Nasz Czysty Wrocław”)

K.Grabowska kl. VIb

Z.Staszewska kl.VIb

R.Matkowska kl.VIb

A.Burzyńska kl.VIb

M.Luczys kl.VIa

K.Kogut kl.VIa

K.Wiktorowska kl. Vc

K.Sawicka kl.Vc

N.Stachura kl.Vc

H.Bałkiewicz kl. Vc

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

M.Makosch

A.Krzaczek

 

16.

„Bransoletka patriotyczna” konkurs w ramach XIV edycji Radosnych Obchodów Święta Niepodległości

K.Masłowska kl.Vb

 

Z.Staszewska kl.VIb

I miejsce

 

wyróżnienie

M.Makosch

 

17.

IX Przegląd Wiersza, Etiudy i Bajki Logopedycznej w kat. bajka

M.Wojewoda

K.Walczak-Kijewska

N.Litwin-Adamczyk

 

nagroda

 

A.Krzaczek

 

18.

 

Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym

 

Natalia Gaworska kl.IIa

Zuzanna Gaworska kl.VIa

rez.Paulina Brasewicz kl. VIb

 

I miejsce (Wrocław)

III miejsce

(powiat)

 

 

J.Szczepaniak

Konkursy wojewódzkie:

 

1.

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP

O.Wojtczak kl. Vc

D. Łukawski kl. Vc P.Zubrzycki kl. Vc

M.Poprawski kl. Vc

M.Wrona kl. IVb

Jakubowski kl. IVb

 

 

II miejsce

 

 

J. Narojczyk

2.

„Mapa jakiej nie znacie”

K. Grabowska kl. VIb

wyróżnienie

K. Wielogórski

3.

„zDolny Ślązaczek”

A.Burzyńska kl. VIb

finalistka

B. Pawłowska

4.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

J. Brzeziński kl.Va

finalista

B. Pawłowska

 

5.

 

XXII Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski

„Najpiękniejsza szopka betlejemska”

K.Grabowska kl.VIb

Z.Staszewska kl.VIb

 

 

dzieci z oddziału przedszkolnego

nagroda

specjalna

 

 

wyróżnienie

M.Makosch

 

 

 

E.Gajownik

6.

Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym

Natalia Gaworska kl.IIa

Zuzanna Gaworska kl.VIa

rez. Paulina Brasewicz kl. VIb

 

IV miejsce

 

J.Szczepaniak

7.

Indywidualne Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży

Paulian Brasewicz kl.VIb

finalistka

J.Szczepaniak

Konkursy ogólnopolskie:

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik”

J.Dudek kl.Ib

A.Niedbajło kl.Ib

M.Drygas kl.Ia

M.Jerzyńska kl. Ic

T.Bieranowski kl.IIa

J.Molenda kl.IIc

K. Kozubowicz kl. IIIa

J. Szkotak kl. IIb

K. Trębacz kl. IIb

B.Kurek kl.IId

J.Buszko kl.IIIb

K.Krasoń kl.IIIb

P. Kucharska kl. IVa

H. Baran kl. IVb

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

D. Ziembicka

D. Ziembicka

K. Kosak

U.Cicha

J.Rabuszko

K.Polak

M.Raczkowska

M.Baran

M.Baran

M.Borkowska

A.Walińska-Truss

A.Walińska-Truss

K. Wielogórski

K. Wielogórski

2.

Ogólnopolski Konkurs „Synapsik”

dla uczniów klas pierwszych

W.Filończuk kl. Ib

M.Bujak kl.Ib

A.Niedbajło kl.Ib

nagroda

wyróżnienie

wyróżnienie

 

D.Ziembicka

3.

Ogólnopolski Konkurs „Alfik”

W.Brzeziński kl.IIIa

wyróżnienie

M.Raczkowska

 

4.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Królewska gra-szachy”

K.Grabowska kl.VIb

M.Luczys kl.VIa

Z.Staszewska kl.VIb

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

 

M.Makosch

Konkursy międzynarodowe:

 

1.

 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

J.Kamiński kl.IIa

W.Brzeziński kl.IIIa

M.Hajduk kl.IIIb

wyróżnienie

nagroda

wyróżnienie

J.Rabuszko

M.Raczkowska

A.Walińska-Truss

 

2.

 

Międzynarodowe Biennale Sztuki Uczniowskiej

K.Grabowska kl.VIb

Z.Staszewska kl.VIb

M.Luczys kl.VIa

K.Masłowska kl.Vb

 

udział

 

M.Makosch

3.

IX Międzynarodowy

Konkurs Ekologiczny

„Smacznie, zdrowo, kolorowo”

 

K.Grabowska kl.VIb

 

wyróżnienie

 

A.Krzaczek

Copyright 2007-2017 by www.infoweb.pl :: projektownie stron WWW i pozycjonowanie stron WWW
Strona utworzona w mySitePro :: www.mysitepro.pl