Od października bieżącego roku prowadzimy szkolny kanał na YouTube. Skąd ten pomysł? To proste. YouTube jest jednym z najpopularniejszych portali internetowych, na którym wielu umieszcza swoje filmiki, a jeszcze więcej ogląda. Dla nas jest to nowe doświadczenie. Uczymy się tworzenia filmów, montażu, ale również tego jak je umieszczać na YouTube oraz w jaki sposób zarządzać kontem. Na naszym kanale chcemy pokazać szkołę i jej szczególne momenty, ciekawe zajęcia, interesujące osoby, ale przede wszystkim codzienną pracę. Niebawem pojawi się nowa propozycja „Życzenie jak marzenie”, uczniowie będą mieli okazję, by za naszym pośrednictwem złożyć bliskiej osobie życzenia. Serdecznie zapraszamy na szkolny kanał, Dociekliwi TV Sp 37 .

Dagmara Babczyńska

Znajdziesz nas tutaj: