Dnia 24 listopada w ramach „Roku z pasją” odbył się w naszej szkole Wieczór Tańca. Dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość obejrzeć różne formy taneczne. Gościliśmy: Zespół Tańca Ludowego z Uniwersytetu Przyrodniczego ” Jedliniok”, zespół tańca flamenco z Młodzieżowego Domu Kultury Wrocław Śródmieście „PASA LA VIDA”. Zatańczyli dla nas absolwenci Zespołu Żłobkowo -Przedszkolnego nr 1, a obecni uczniowie naszej szkoły w „Tańcu Cygańskim” oraz tancerze za Szkoły Tańca Flashdance działającej przy naszej szkole. Wszyscy mieli również możliwość podziwiać talent Michała Kalcowskiego – mistrza świata w stylu hip hop z roku 2002. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani dyrektor Anna Góralska, za co serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom, którzy zechcieli pomóc w uporządkowaniu sali po występach.