29 stycznia w Zespole Żłobkowo-Przedszkolnym nr 1 „Wrocławskie Krasnale” odbył się coroczny Koncert Muzykujących Absolwentów Przedszkola. Tym razem swoje muzyczne zdolności zaprezentowało rodzeństwo Masłowskich, które zasila szeregi uczniów naszej szkoły. Zadaniem spotkania było zapoznanie dzieci z różnymi instrumentami muzycznymi.
Kinga to uczennica klasy III B. Gra na gitarze. Jakub uczęszcza do klasy V B i muzykuje na keyboardzie. Rodzeństwo wraz z innymi kolegami zaprezentowało zgromadzonej widowni kilka kolęd oraz zaprosiło zgromadzonych do muzycznej zgadywanki. Ich występ został odebrany bardzo pozytywnie – nagrodzono młodych muzyków gromkimi brawami.
Cieszymy się bardzo, że mamy tak utalentowanych uczniów, którzy ciężko pracują, ucząc się gry na instrumentach, a co najważniejsze – dzielą się swoją pasją z innymi.