SUKCESY UCZNIÓW SP 37 W „KRÓLESTWIE GENIUSZU I FANTAZJI”

W lutym 2015 r. zakończyły się rozgrywki szachowe w ramach III Wrocławskiej Ligi Szkół Podstawowych i Przedszkoli organizowanej przez Wrocławski Klub Szachowy Kopernik działający przy Zespole „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży” MDK im. M. Kopernika we Wrocławiu. Po czterech rundach (październik 2014 – luty 2015) wyłonieni zostali zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych wśród dziewcząt i chłopców.

Duży sukces w tych zawodach odniosła uczennica klasy III a ADELA HULEWICZ, która zajęła ostatecznie  II miejsce!

Wysokie – czwarte miejsca zajęli: JULIA MARKOWSKA i MARCIN MIELCZAREK.

Drużyna SP 37 w składzie: Kacper Bekalarski, Witold Brzeziński, Jan Brzeziński, Kornelia Chyra, Ziemowit Czarnowski, Tomasz Gumienny, Adela Hulewicz, Julia Markowska, Jakub Masłowski, Marcin Mielczarek i Maciej Soroka uplasowała się na VI miejscu wśród 28 szkół biorących udział w tej imprezie.