Dzień 30.05.2015 zapisze się w życiu jednego z naszych kolegów złotymi zgłoskami. Uczeń klasy II a – Witold Brzeziński – został laureatem wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „A to moja bajka właśnie…”. O godzinie 13:00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia w ramach targów „Dobre Strony” odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz upominki z rąk Pana Jarosława Brody (Dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego we Wrocławiu) i Pani Anny Morawieckiej (Dyrektor Wrocławskich Promocji Dobrych Książek i Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony).
Sukces Witka jest tym większy, iż na konkurs nadesłanych zostało aż 6,5 tysiąca baśni i bajek z całej Polski. Dodatkowo nasz uczeń okazał się najmłodszym z laureatów w całej historii konkursu. Wspomnieć należy także o prestiżowej nagrodzie, jaką Witek otrzyma dopiero w przyszłym roku. Będzie to książka zawierająca prace literackie wszystkich zwycięzców. Witku! Brawo, jesteśmy z Ciebie dumni!