Zuzanna Nowak – świetnym fotografem

Zuzanna to uczennica klasy szóstej, której pasją jest fotografowanie ciekawych zakątków naszego pięknego miasta.

Ostatnio odbyła małe, fotograficzne safari, wykonując zdjęcia wrocławskich mostów. One też były tematem XX Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Wrocław w fotografii”, a jego organizatorem jest komitet organizacyjny reprezentujący Towarzystwo Miłośników Wrocławia oraz Miejska Biblioteka Publiczna – Filia 23 „Biblioteka Ikara”.

W konkursie Zuzanna zdobyła II i III miejsce w kategorii szkół podstawowych, prezentując na interesującej wystawie swoje fotografie. Więcej prac uczennicy można jeszcze do końca roku szkolnego obejrzeć na wystawie zatytułowanej „Trzy Zuzanny” zorganizowanej w naszej szkole przez nauczyciela plastyki.