17 maja w Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy komin” odbyła się konferencja podsumowująca projekt Smatr City – Smart Kids, w której udział wzięli niektórzy uczniowie klas II a, IIIa, IIIb i IIIc. Konferencja prezentowała wyniki prac warsztatowych, na których nasi uczniowie wymyślali i tworzyli grę logiczną nawiązującą do Smart City, czyli Inteligentnego Miasta. Podczas warsztatów mieli możliwość zobaczenia drukarek 3 D oraz bycia zeskanowanym, niestety nie było czasu, by każdy mógł być wydrukowany. Na konferencji przedstawiciele naszej szkoły prezentowali wybrane aspekty projektu i mieli możliwość porozmawiania z prezydentem miasta Panem Rafałem Dutkiewiczem. Mogli też obejrzeć zwycięzcą grę logiczną, która zostanie wkrótce wydrukowana z wykorzystaniem technologii 3 D. Bardzo cieszymy się, że nasza szkoła bierze udział w tak ciekawych i rozwijających działaniach miasta Wrocławia. Wrocław to naprawdę Smart City.