Dzień Postaci z Bajek – 07.11.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Uczniowie oddziałów przedszkolnych uczcili święto, przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych.

Dzień Pluszowego Misia – 17.11.

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Misia. Pierwsza pluszowa zabawka powstała bowiem  na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas jednego z polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka) i została nazwana „Teddy’s Bear”. Obecnie pluszowe misie są jednymi z najpopularniejszych zabawek na świecie. Dzieci z oddz. przedszkolnych również przyłączyły się do zabawy. Głównym celem zajęć była popularyzacja tego święta i przypomnienie znaczenia najważniejszych słów, jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi kojarzy się nam właśnie pluszowy miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. Uczniowie przybyli do szkoły ze swoimi misiami. Maskotki były różne, od bardzo malutkich po bardzo, bardzo duże.

Dzień Życzliwości – 21.11.

21 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Nasza szkoła również włączyła się do tej pozytywnej akcji. Przedszkolaki także chciały pokazać swoją życzliwość i uśmiech, które towarzyszy im na co dzień. Dzieci, podobnie jak ich starsi koledzy, ubrały się na żółto.

Zajęcia na placu zabaw – 23.11.

Dzieciaki z naszej szkoły dobrze wiedzą, że ruch to zdrowie. Dlatego korzystamy z pięknej aury, kiedy tylko możemy. Gramy w piłkę, bawimy się na nowym placu zabaw, skaczemy w gumę, gramy w klasy.