Tajne Projekty
Tajnych Członków
Tajnej Grupy

Tajne, tajnych, tajnej… Co tu powiedzieć, żeby nic nie zdradzić?
Pracujemy w 2 grupach – w poniedziałek o 12.30 i o 13.30. My, czyli Trzeciaki, chętni uczniowie klas III.
Co zrobiliśmy do tej pory?
Wymyśliliśmy nazwy grup. Każda ma hasło i odzew. Stworzyliśmy nasze symbole. Na obrazkach pokazaliśmy, kim jesteśmy, jacy jesteśmy, co lubimy, co nam się podoba. Pracujemy rękami i głowami. Przenieśliśmy się w przeszłość. Ale nie możemy powiedzieć, jak bardzo i dokąd. Nasza podróż trwa. Wędrujemy po osi czasu. W przyszłość też się przeniesiemy.
Efekty naszej pracy zobaczycie w Galerii Za Kratami i na stronie szkoły.
Czekajcie cierpliwie!

Tajniaki, Tajnioszki i pani Joanna Kot

PS
No dobrze, dobrze. O jednym spotkaniu możemy powiedzieć. Było TAAAAAKIE SŁODKIE ! Używaliśmy zmysłów dotyku, słuchu, węchu, smaku i wzroku. Zmysł smaku był najbardziej zadowolony. Obejrzyjcie zdjęcia…