Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych Klas I-VI w mini koszykówce (21 i 27 listopada). Podopieczne Karoliny Kamienieckiej awansowały z drugiego miejsca do półfinałów. Pomimo ogromnego zaangażowania i dobrej gry naszych koszykarek, w zawodach odbywających się w SP nr 118, zajęły 4 miejsce z brakiem możliwości udziału we wrocławskich finałach.
Udział naszej drużyny w Igrzyskach uznajemy za udany i rozpoczynamy przygotowania do przyszłorocznych rozgrywek!
Szkołę reprezentowały: Baran Hanna, Brusiło Nelly, Kopeć Sylwia, Kucharska Milena, Kuźmicka Patrycja, Maciejewska Julia, Nakonieczna Zofia, Pawełko Wiktoria, Samoilova Marharyta, Tabatowska Weronika, Wartacz Matylda, Załucka Małgorzata, Ząbek Wiktoria.

Karolina Kamieniecka