21 grudnia w naszej szkole odbył się Wieczór Świąteczny zorganizowany przez nauczycieli i dzieci ze świetlicy szkolnej. W atmosferę świąt wprowadził nas Mikołaj Dziuba, recytując wiersz pt. „W grudniową noc”, a następnie klasa 3 c przedstawieniem jasełkowym przygotowanym pod kierunkiem p. Edyty Kucharskiej. Tego wieczoru wszyscy mieli również możliwość wysłuchać piosenki pt. „Coraz bliżej święta” w wykonaniu uczniów klasy 1 a, a także solistki z klasy 3d Patrycji Leckiej oraz Cypriana Chowańskiego w duecie z p. Anną Wilczyńską. Uwieńczeniem koncertu był występ p. Anny Wilczyńskiej śpiewaczki Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble w repertuarze świątecznym.

Serdeczne podziękowania składam p. Annie Wilczyńskiej za wspaniały występ, p. Edycie Kucharskiej za nietypowe Jasełka oraz wszystkim nauczycielkom świetlicy za zaangażowanie i organizację.

Kierownik świetlicy: Marlena Baran