Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie „Łamańce Językowe”. Pokażcie na co stać Wasz język, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Co należy zrobić?
Waszym zadaniem jest nakręcenie filmiku, na którym pokażecie, jak radzicie sobie z łamańcami językowymi, oczywiście wybranymi przez Was. Zdajemy się na Waszą pomysłowość i kreatywność. Nagrane filmiki prześlijcie do 16.03. na adres e-mailowy: paulina@anhost.pl lub dostarczcie na pendrive do p. Pauliny Kondek.
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów kl. IV – VII oraz oddziałów gimnazjalnych.

Paulina Kondek

Na dobry początek zabawy, zobaczcie jak z łamańcami językowymi poradzili sobie uczniowie klasy VII A oraz VI B.

Szczególne podziękowania dla Varvary z klasy III D, która zaprezentowała nam kilka ukraińskich łamańców językowych.