Wśród uczniów naszej szkoły jest wielu, którzy mogą poszczycić się talentem sportowym, plastycznym czy tanecznym. Mało jest jednak osób, których zainteresowania skręcałyby w stronę poezji. Z tym większą radością i dumą przyjęliśmy wiadomość, iż uczeń naszej szkoły, Dominik Szarecki (5b), wygrał ogólnopolski konkurs poetycki „Weź słowo do ręki”. 21.05. Dominik wziął udział w gali wręczenia nagród, podczas której miał okazję wysłuchać utworów w wykonaniu Dawida Gębali oraz poznać poetkę Ewę Sonnenberg.
Wszystkich zainteresowanych twórczością Dominika zapraszam do sali 76, na drzwiach której wywieszone są nagrodzone teksty, a samemu Dominikowi serdecznie gratuluję nie tylko zwycięstwa, ale niebywałej wręcz dojrzałości i wrażliwości.

Ewa Tomaszewska