Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w finale strefy  Wrocław – Zachód, wygrywając z drużyną SP 24, reprezentantki naszej szkoły zapewniły sobie miejsc w ogólnowrocławskim finale szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi! Dziewczyny, wychodząc z 3 miejsca, będą mogły walczyć o najlepsze miejsca we Wrocławiu (już w środę 28 listopada). Podopieczne Karoliny Kamienieckiej w składzie:
Hanna Baran,
Karolina Cop,
Sylwia Kopeć,
Alicja Polańska,
Wiktoria Pawełko,
Małgorzata Samojłowa,
Małgorzata Załucka,
Patrycja Kuźmicka,
Kornelia Sawicka,
Dominika Łopaciuk,
Daria Frąckowiak,
Wiktoria Wojtków,
Patrycja Skrucha,
Aleksandra Świderska
wezmą udział w projekcie sportowym promującym zdrowy tryb życia we Wrocławiu pod tytułem „Basketmania”, gdzie rozgrywać będą międzyszkolną ligę w koszykówce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Karolina Kamieniecka