28 listopada odbył się finał Wrocławia w koszykówce dziewcząt, w którym nasze uczennice wzięły udział. Po niezwykle zaciętych meczach zawodniczki z naszej szkoły musiały uznać wyższość przeciwniczek ze szkoły sportowej nr 72 i SP nr 13. Przegrane obydwa mecze poskutkowały, iż nie jesteśmy w ścisłej czołówce wrocławskich szkół, natomiast mieścimy się w pierwszej dziesiątce, co jest jak dotąd najlepszym sukcesem w koszykówce dziewcząt. Dziewczynom: Baran Hani, Cop Karolinie, Kopeć Sylwii, Pawełko Wiktorii, Polańskiej Alicji, Małgosi Samoiłowej, Małgosi Załuckiej, Patrycji Kuźmickiej, Kornelii Sawickiej, Dominice Łopaciuk, Patrycji Skrucha, Darii Frąckowiak, Wiktorii Wojtków, Oli Świderskiej serdecznie dziękujemy za pozostawienie serc na parkiecie i włożonego wysiłku w to osiągnięcie. Dziewczyny kontynuują grę w Basketmanii, w której również walczą o najwyższe cele.

Karolina Kamieniecka