Szanowni Rodzice!

Podobnie jak w latach poprzednich możecie przekazać swój 1% z podatku dla szkoły. Pieniądze trafią na konto Rady Rodziców bez żadnych opłat i prowizji za pośrednictwem Fundacji Rossa.

Zebrane fundusze przeznaczymy jak co roku na dofinansowanie inicjatyw szkolnych, nagrody w konkursach, zakup pomocy dydaktycznych.

W deklaracji PIT wpisujemy dane fundacji Rossa oraz numer ID Szkoły w rubryce Cel Szczegółowy:

Fundacja Rossa KRS 0000207472

Organ prowadzący: Gmina Wrocław

Identyfikator Szkoły: 127151 (w rubryce Cel szczegółowy)

Nazwa placówki:
Szkoła Podstawowa nr 37
im.kard.Stefana Wyszyńskiego
ul.Sarbinowska 10
54 – 320 Wrocław

Uwaga: w tym roku, osoby które zdecydują się na złożenie gotowej deklaracji PIT, sporządzonej przez administrację skarbową, będą musiały zalogować się do specjalnego portalu Ministerstwa Finansów i tam zadeklarować wpłatę 1% podatku. Portal będzie dostępny od 15 lutego 2019 r.

Zachęcamy Państwa do wsparcia. Tym rodzicom, którzy przekazali w poprzednim roku 1% z podatku na naszą szkołę, co dało łącznie ponad 800 zł, serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Pozdrawiam,
Piotr Hulewicz
Przewodniczący RR