17. lutego miało miejsce ważne wydarzenie – PASOWANIE NA CZYTELNIKA uczniów z klasy 1 b. Dzieci wzięły udział w zajęciach przygotowanych i poprowadzonych przez naszą Panią z Biblioteki – Justynę Jarek. Spotkanie było bardzo miłe a także niezwykle owocne, od tamtej pory pierwszoklasiści są w czołówce najbardziej aktywnych czytelników naszej szkolnej biblioteki! Każdy uczestnik spotkania wyszedł z biblioteki z wybraną przez siebie książką pod pachą oraz specjalną imienną zakładką z książkową ilustracją. Do domu mógł też zabrać inny prezent – książkę z opowiadaniami wybitnych polskich autorów oraz abecadło ilustrowane przez wspaniałą Iwonę Chmielewską. Pozdrawiamy wszystkich czytelników i życzymy wielu cudownych literackich podróży!