Wspieranie i pomaganie innym nie jest łatwym zadaniem. Każdy z nas miewa chwile zwątpienia, spadku motywacji – nawet rodzice. By móc skutecznie pomagać i wspierać swoje dzieci, należy również dbać o siebie, o swoje potrzeby. To sobie należy założyć w pierwszej kolejności maskę z tlenem, by efektywnie pomagać dzieciom.

Zachęcamy wszystkich Rodziców do zapoznania się z krótkim ebookiem „10 strategii dla wypalonych rodziców. Kiedy rodzicielstwo staje się wyzwaniem”. Z niniejszej pozycji dowiemy się, czym jest wypalenie rodzicielskie, skąd się bierze i jakie są jego objawy. Wreszcie, co można zrobić, gdy brakuje sił do dalszego działania.

Link do ebooka: https://szkola-od-nowa.pl/wp-content/uploads/2021/04/10-strategii-dla-wypalonych-rodzicow.pdf

Zespół do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej