Wytańczyć marzenia!
Najpierw były eliminacje we Wrocławiu i szczęśliwy awans do Akademii! A to już olbrzymi sukces – setki utalentowanych dzieciaków na castingu, a wśród nich Michał, uczeń klasy 7a. Jako jeden z kilkorga tancerzy w czasie wrocławskiego castingu dostał bilet do Akademii You Can Dance. Ale to dopiero początek wielkiej przygody. W Akademii, do której dostało się pięćdziesięcioro najbardziej utalentowanych dzieciaków z całej Polski, zaczęła się zacięta walka o awans do ścisłego finału programu You Can Dance! Michał wytańczył swoje marzenie i znalazł się wśród szesnaściorga młodych szczęśliwców – finalistów.
Występy Michała i innych utalentowanych tancerzy podziwiać można w niedzielę o godz. 17:15 w TVP 1. Zachęcamy wszystkich do kibicowania Michałowi, nie tylko dlatego że jest członkiem naszej szkolnej społeczności i że jest znakomitym tancerzem. Warto wspierać Michała, bo to przede wszystkim świetny młody człowiek, fantastyczny kolega i bardzo dobry uczeń.
A zatem wszystkie ręce na pokład, a raczej na telefony. Wysyłając SMS o treści 10 pod numer 7350 (koszt: 3,69 zł), wspieramy Michała i dokładamy drobną cegiełkę do spełnienie jego marzenia.
Kibicujmy Michałowi!

Marlena Borowska