Dziennik cwaniaczka. Tom 14. Totalna demolka

Jeff Kinney

Opis wydawcy:
Remont domu?! To chyba najgorszy pomysł, na jaki kiedykolwiek wpadła mama.
Poznajcie głównych bohaterów tej pięknej katastrofy: koty grzęznące w świeżutkim betonie, trującą pleśń, osy kloaczne, myszy w ścianach, latającą wannę i dyszących żądzą zemsty sąsiadów. Czy Heffleyowie przetrwają totalną demolkę, czy będą musieli zacząć od zera w innym mieście, najlepiej pod zmienionym nazwiskiem?
Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek „Dziennik cwaniaczka”, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”. W 2009 roku czasopismo „Time” umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www.poptropica. com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według „Time”. Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie z żoną i dwoma synami mieszka w Massachusetts, gdzie razem z rodziną prowadzi księgarnię An Unlikely Story.

Kilka słów od  bibliotekarki:
Dziennik Cwaniaczka to seria, którą wypożyczacie najczęściej. Też ją lubię 🙂 Dlatego z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, że czeka na Was następny tom – już XIV! W domu Heffleyów trwa remont, a Greg jest bardzo… pomocny. Jak zwykle próbuje cwaniakować, i jak zwykle wynika z tego więcej problemów niż na początku. Naprawdę żal mi tego chłopaka.

Justyna Jarek