Przygoda Karoliny ze strzelectwem sportowym zaczęła się w klasie piątej, kiedy to ówczesny nauczyciel wychowania fizycznego, pan Mirosław Jagodziński, zabrał uczniów naszej szkoły na strzelnicę Wrocławskiego Klubu Sportowego. Wtedy okazało się, że Karola ma do tego sportu smykałkę, ma celne oko i świetnie strzela.

Od tamtej pory nastolatka trenuje strzelectwo, poświęcając tej pasji każdą wolną chwilę. A to zamiłowanie do strzelectwa i  zaangażowanie Karoliny przekłada się na kolejne sukcesy. W 2022 roku zajęła I miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w strzelectwie sportowym juniorów młodszych i młodzików w kategorii Kpn 40, II miejsce w  Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w strzelectwie sportowym juniorów młodszych i młodzików w kategorii Ksp 3×20, III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w strzelectwie sportowym juniorów młodszych i młodzików w kategorii Ksp 40 L, II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w strzelectwie sportowym.

Gratulujemy Karolinie jej dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne triumfy w zawodach sportowym.

Marlena Borowska