Przerażony pies

Andy Ellis

Opis wydawcy:
Mali Czytelnicy pokochają książeczki „Już czytam!”
Każda z nich ma śliczne kolorowe obrazki, czytelną czcionkę i znakomite opowiadania znanych autorów. Ta seria wypełnia lukę między książeczkami obrazkowymi a powieściami dla najmłodszych. Uczy pewnie i płynnie czytać oraz sprawia, że czytanie jest przyjemnością. Mali Czytelnicy będą do niej wracać wiele razy.

 Recenzja bibliotekarki:
Świetna pozycja dla początkujących czytelników. I mam tu na myśli nie tylko formę – czyli doskonale dobraną czcionkę oraz ładne i zabawne ilustracje – ale i treść. Tytułowy pies ma bowiem wiele lęków, z którymi nie może sobie dać rady. Ale czy tylko on? Po lekturze doskonale byłoby porozmawiać na jej temat, na przykład skąd się mogą brać takie różnice jak między Dudusiem a Attylą. Polecam do czytania i do rozmawiania!

Justyna Jarek