InstaLogik IV edycja 2022/2023 – zakończona
Wielki sukces uczniów naszej szkoły!
W konkursie matematyczno-informatycznym dla uczniów klas 4-8 SP InstaLogik pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz honorowym patronem Wydziału Matematyki  Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego wzięli udział uczniowie naszej szkoły, a  uczniowie klas 7a i 8 b dostali się do finału konkursu :

1. Uczeń kl. 8b Michał Krzyżański jest finalistą konkursu, a ponadto stał się laureatem finału, gdzie zajął II miejsce na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas ósmych.
  2. Uczennica klasy 7 a Maria Kęsek jest finalistką konkursu i zdobyła drugi wynik w mieście Wrocław w kategorii klas siódmych.

Dziękujemy uczniom za ich ciężką pracę we wszystkich 3 etapach konkursu InstaLogik.
Życzymy dalszych sukcesów w przyszłości.

Renata Stępień
nauczyciel informatyki