Konkurs na hymn kampanii Nasz Czysty Wrocław rozstrzygnięty!

Konkurs na hymn kampanii Nasz Czysty Wrocław otworzył II edycję akcji. Tym razem zadanie dla chętnych placówek było bardzo trudne, ponieważ uczniowie klas I-VI musieli samodzielnie ułożyć tekst hymnu i z pomocą nauczyciela skomponować muzykę. Do konkursu przystąpiło 6 zespołów z różnych wrocławskich szkół, jednak hymn mógł być tylko jeden. Komisja konkursowa w składzie nauczycieli specjalistów oraz przedstawiciela Urzędu Miasta Wrocław wybrali utwór stworzony przez zespół Eko-skrzaty ze Szkoły Podstawowej nr 51 we Wrocławiu pod opieką pani Grażyny Francuz. Gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromną pracę włożoną w przygotowanie się do konkursu oraz za wspólną zabawę. Tekst oraz zapis nutowy hymnu kampanii pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej!