Wiosenne miesiące to czas, kiedy wrocławskie szkoły zapraszają w swoje mury rodziców dzieci, które już we wrześniu usiądą w szkolnych ławkach w klasach pierwszych. To głównie dla nich w naszej szkole zorganizowano Dni Otwarte.

Rodzice ze swoimi pociechami, jeszcze przedszkolakami, mieli okazję obejrzeć program artystyczny, podczas którego nasi uczniowie prezentowali swoje talenty. Uczennice uczęszczające na zajęcia teatralne pochwaliły się między innymi pomysłowymi rymowankami komentującymi niektóre przedmioty. Były również tańce oraz piosenki. Najzabawniejsze były te zaśpiewane przez najmłodszych.

Rodzice poznali szkołę nie tylko zwiedzając ją, ale także oglądając prezentację multimedialną przygotowaną przez panie Edytę Zgud-Pawelec i Katarzynę Jany. W tym czasie nasi przyszli uczniowie pod opieką nauczycielek brali udział w interesujących zajęciach.

Za organizację Dni Otwartych odpowiedzialni byli pani Marlena Baran oraz pan Maciej Makosch. Pani Baran dodatkowo pełniła funkcję gospodarza naszej szkoły pod nieobecność pań dyrektor.