Niecodziennie mamy okazję gościć w naszej szkole tyle znamienitych osób. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele władz miejskich, Departamentu Edukacji, dyrektorzy wrocławskich szkół i przedszkoli, nauczyciele oraz ich podopieczni. A wszystko za sprawą podsumowania II edycji kampanii „Nasz Czysty Wrocław”, które odbyło się w 11 czerwca  w naszej szkole.

            Spotkanie koordynatorów i pomysłodawców akcji stało się okazją do refleksji nad działaniami, w które zaangażowało się wiele wrocławskich placówek oświatowych.  W tej podniosłej i miłej atmosferze wyróżniono laureatów konkursów, którzy za swoje osiągnięcia otrzymali atrakcyjne upominki i byli nagradzani gromkimi brawami. Zebranych gości edukowali i bawili młodzi aktorzy spektaklu ekologicznego. Niewątpliwy urok miał również występ młodych piłkarzy z klasy sportowej naszej szkoły oraz tańczące krasnale.

            Gości urzekły także kolorowe dekoracje. Największy jednak zachwyt wzbudziły barwne prace dzieci na długich rolkach tapet w formie graffiti, „rozświetlone” prace plastyczno-konstruktorskie oraz wystawa fotograficzna „Co nas w oczy kłuje.” Zgromadzeni mogli je podziwiać w trakcie krótkiego poczęstunku pod koniec spotkania.

            Dziękujemy wszystkim przybyłym za niezwykłą atmosferę, którą po raz kolejny stworzyli. Jednocześnie zapraszamy do udziału w III edycji kampanii w przyszłym roku szkolnym. Życzymy, aby wakacyjna przerwa dodała wszystkim sił do przyszłorocznych działań oraz natchnęła do wielu nowych pomysłów i inicjatyw.