10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Klasy IV – VI miały okazję obejrzeć prezentację multimedialną, która zawierała krótkie przypomnienie o tym, jak wyglądała droga naszej ojczyzny do odzyskania niepodległości. Wysłuchaliśmy piosenek i wierszy patriotycznych, które skłoniły do refleksji nad ceną wolności. Dzieje naszego narodu pokazują przecież, że wolność nie była nam dana za darmo – trzeba

było o nią walczyć.

Podczas naszego spotkania poznaliśmy również zwycięzców MIĘDZYKLASOWEGO KONKURSU NA NAJDŁUŻSZĄ POLSKĄ FLAGĘ organizowanego przez pana Macieja Makoscha.

Oto wyniki:

I miejsce: kl. VI b – 56,50m

II miejsce: kl. VI a – 46,82m

kl. IV a – 28,82m

kl. V c – 14,45cm

kl. V b – 10,80m

kl. V a – 8,85m

Zwycięzcom gratulujemy!