W piątek obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości.Zwyczaj obchodzenia 21 listopada Dnia Życzliwości obecnie świętuje się w 180 państwach. Z tej okazji również samorząd szkolny wraz z nauczycielami przygotowali całą masę „życzliwych atrakcji”.
W konkursie na najżyczliwszą osobę w szkole wygrały same dziewczynki uzyskując kolejno:
I MIEJSCE Alicja Pietrusiak
II MIEJCSE Natalia Kleczkowska
III MIEJSCE Małgorzata Załucka i Ada Kochany.
Uczniowie wzięli także udział w pisaniu „Życzliwych życzeń”, które teraz umilają nam przerwy koło sekretariatu.
Klasy młodsze pokazały wszystkim jak wygląda „Życzliwy Człowiek”, gdzie „oklaskometr” zdecydował o przyznaniu nagrody Nikoli z IId.
Dziękujemy uczniom z klasy IVa i IVb za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach oraz za umilanie nam tego dnia pysznymi słodkościami :).