WKS Śląsk Wrocław – sekcja zapaśnicza- to jeden z najmocniejszych klubów w Polsce. Ostatni tytuł Mistrza Europy i Medal Igrzysk Olimpijskich należy do naszych klubowych zawodników. To tylko garstka tych sukcesów.

            Nasza sekcja zapaśnicza prowadzona na Kuźnikach – w Szkole Podstawowej nr 37 przy ul.Sarbinowskiej 10 to istna kuźnia talentów. Zajęcia prowadzi wielokrotny medalista ( Mistrz Polski Seniorów ) trener pan Przemysław Kraczkowski.

            Treningi odbywają się od 2012 roku. Po kilkuletniej pracy, chłopcy otrzymali status zawodnika klubu WKS Śląsk i obecnie walczą w Ligach Wojewódzkich oraz Ligach Międzynarodowych. Ciężko trenując, zawodnicy doszli do sporych sukcesów w kraju jak również za granicą .

Już niedługo Sekcja Zapaśnicza klubu WKS Śląsk ogłosi nowy nabór, co wiązać się będzie z pokazem umiejętności naszych zawodników, na który już dziś serdecznie zapraszamy .

Wielokrotni medaliści – zawodnicy klubu:

Jakub Suchecki – trenuje od 2012

Sebastian Pawlicki – trenuje od 2012

Kacper Bekalarski – trenuje od 2012

Krystian Rył

Adam Świat