23 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Pani dyrektor Katarzyna Cichosz podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Szczególne słowa uznania skierowała w stronę rodziców, którzy w tym roku aktywnie działali dla dobra społeczności szkolnej: p. L. Walasek, p. P. Hulewicza, p. M. Brusiło, p. J. Jędrzejewskiej. Na początku uroczystości wychowawcy wraz z panią dyrektor wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce. Po uroczystych przemówieniach, wyróżnieniach i wielu nagrodach dla uczniów, obejrzeliśmy krótki program artystyczny przygotowany przez klasy VI. Na koniec uczniowie tanecznym krokiem wprowadzili wszystkich w wakacyjny klimat – usłyszeliśmy piosenkę „Wakacje”.

Życzymy słonecznych i udanych wakacji, jednocześnie przypominamy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września!