28 września 2017 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w oddziałach gimnazjalnych. Głosy oddawano na 4 godzinie lekcyjnej pod nadzorem Komisji Wyborczej. Uprawnionych do głosowania było 200 osób – głosowało 182 uczniów (165 głosów było ważnych).

Do Zarządu weszli: Zofia Gul, Krzysztof Niemczyk, Mateusz Gajewski, Emilia Kochany, Oliwia Tomczyk, Natalia Pruchenko, Patryk Bomersbach, Nadia Iwankiewicz i Dorota Sikora.

Gratulujemy 🙂 Kandydatów, którzy uzyskali nieco mniej głosów, ale przecież mają swoich zwolenników, zapraszamy do współpracy. Świeże i ciekawe pomysły są mile widziane, a rąk do pracy potrzeba zawsze. Jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów do działań na rzecz społeczności. Razem można więcej i lepiej.

Opiekun oddziałów gimnazjalnych SU

– Joanna Kot