21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. POLICZYLIŚMY SIĘ Z WAMI. To znaczy Was policzyliśmy – wszystkich, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę o żółty element. Było więc cytrynowo, słonecznie , musztardowo, limonkowo. DZIĘKUJEMY! Warto dla Was pracować.
Wszyscy znacie uśmiechnięte buźki, wąsate buźki, buźki w okularach, buźki śmieszne, szalone buźki. Takie właśnie rozdawał Samorząd Uczniowski kolegom i koleżankom na korytarzu. Mamy nadzieję, że odebraliście to jako miły gest – taki drobiazg poprawiający nastrój.
W klasach mogliście dołączyć do Ekipy Życzliwych Uczniów, okazując życzliwość i odbierając życzliwość. Karteczki zadaniowe nakazywały np. uśmiechnąć się do koleżanki, przybić z kimś piątkę, powiedzieć komplement.
Waszym drugim zadaniem było wybrać najżyczliwszego ucznia w klasie i najżyczliwszego nauczyciela w szkole. Chyba warto napisać, kogo wskazywaliście.
Wśród uczniów są to: Milena Kucharska, Julia Szkotak, Basia Kurek, Maja Olczyk, Natalia Mączyńska, Kornelia Cyran, Krzysiek Choroszy, Igor Delimata, Jan Brzeziński, Hania Jędrusiak, Dorota Sikora, Maciek Dąbrowski, Tymon Nowak, Michał Pisklak, Maks Popławski, Wiktoria Wojciechowska, Emilia Kochany, Marcel Prośniak, Kasia Badzioch.
Wśród nauczycieli są to panie i panowie: Jacek Narojczyk, Ewa Tomaszewska, Anna Krzaczek, Patrycja Blak, Piotr Bartyzel, Dominika Danielak, Robert Tomczyk, Renata Słowińska – Stępień, Paulina Kondek, Maciej Makosh, Tomasz Kawa, Bożena Broś, Edyta Zgud – Pawelec, Agnieszka Kapłońska, Karol Żłobiński, Leszek Ubowski, Andrzej Dąbkowski, Joanna Kot.
GRATULUJEMY!
Jak podsumować ten dzień? Może tak: dobrze, że jest Dzień Życzliwości. Dobrze, że o nim pamiętamy i go celebrujemy. Ale… Czy nie lepiej by było świętować taki dzień codziennie?
BĄDŹMY ŻYCZLIWI NA CO DZIEŃ!

Samorząd Uczniowski