Niedawno uczniowie klasy IV B na języku polskim rozmawiali o swoim hobby. O tym, czym się interesują i czym lubią się zajmować w wolnym czasie. Była to bardzo dobra okazja, aby na forum klasy zaprezentować swoją pasję, także swoje osiągnięcia. Równocześnie, dzięki tym prezentacjom, poznaliśmy lepiej swoje koleżanki i swoich kolegów z klasy.
Wśród naszych zainteresowań pojawiła się gra na instrumentach: gitara, perkusja; także różne dyscypliny sportowe: Taekwondo, boks, tenis stołowy, jazda konna. Niektórzy uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne, pojawiła się również numizmatyka, czyli kolekcjonowanie monet.
Nasze pasje sprawiają nam wielką przyjemność, ale także mobilizują nas do działania i są okazją do poszerzania horyzontów.

Paulina Kondek