Taką akcję charytatywną przeprowadzono w naszej szkole tuż przed świętami. Dzieciaki z ogromnymi serduchami postanowiły podzielić się dobrym słowem i pogodą ducha z tymi, którzy na to czekają. Kartki świąteczne z różnymi życzeniami trafiły do dzieci leżących w Klinice Chirurgii Urologii oraz do Oddziału Kardiologii Pediatrycznej znajdującej się przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu. Radość oraz zaskoczenie wymalowana na twarzach maluchów były nie do opisania. Ze względu na dobro i spokój dzieci nie fotografowaliśmy większości, pokażemy zaledwie kawałek pięknej historii, jednak zalecamy do włączania się w różne akcje charytatywne przeprowadzane nie tylko w naszej placówce. W imieniu rodziców i pociech przebywających w klinikach chcielibyśmy złożyć wielkie podziękowania, ponieważ pokolorowaliśmy ten świąteczny czas tym, którzy na to zasługują.

Karolina Kamieniecka i Samorząd Uczniowski