Najpierw był występ dla mieszkańców osiedla Kuźniki i gości zaproszonych przez Radę Osiedla Kuźniki. Potem przyszedł czas na wprowadzenie w świąteczną atmosferę uczniów i pracowników szkoły.
Uczniowie oddziałów gimnazjalnych, prowadzeni przez panie: Dagmarę Babczyńską i Marlenę Borowską, oraz szkolny chór pod opieką pani Marty Kasprzyk, przygotowali spektakl świąteczny będący opowieścią o tym, czym Boże Narodzenie jest często dla współczesnego człowieka, spektakl, który jednocześnie miał wszystkim przypominać, co jest istotą bożonarodzeniowego cudu. Scenki rodzajowe odgrywane przez młodzież przeplatane były wspólnym kolędowaniem.
Cieszymy się, że wystawione przez uczniów przedstawienie spotkało się z tak pozytywnym odbiorem. Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie miłe słowa i wyrazy uznania. I mamy nadzieję, że nasi młodzi szkolni artyści nie raz jeszcze będę błyszczeć i to nie tylko na szkolnej scenie.

Marlena Borowska, Dagmara Babczyńska