Język angielski to nie tylko nauka za biurkiem. Postanowiliśmy podszlifować nasz warsztat pracy, podnosząc też jakość naszej edukacji w teatrze w kontakcie z angielskim na żywo.
Powieść Karola Dickensa „Oliver Twist” w sposób barwny i realistyczny została przeniesiona na deski Centrum Kultury Zachód. TNT Theatre Britain w języku angielskim wraz z aktorami THE AMERICAN DRAMA GROUP EUROPE, wiernie oddał klimat XIX w. Londynu Dickensa i miał wydźwięk ponadczasowy. Niezastąpiony klimat musicalu budowała jego różnorodność, doświadczyliśmy scen komedii, kryminału, a przede wszystkim wielkiej przygody. Sztuka w wersji anglojęzycznej bezpretensjonalnie wpisuje się w priorytety MEN, spektakl jest dopracowany do najmniejszego szczegółu.
Uczniowie zachowali pełną kulturę, zareagowali ogromnym aplauzem, sztuka wywołała w nich paletę emocji, byli zachwyceni i chcieliby częściej ćwiczyć taką formę nauki języka angielskiego.
Z całym przekonaniem polecamy spektakl wszystkim miłośnikom teatru anglojęzycznego, bo stanowi klasykę w najlepszym wydaniu!

Dominika Folmer wraz z kl.3 A