Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do podjęcia wyzwania czytelniczego 2018. Polega ono na tym, aby do końca roku przeczytać jak najwięcej książek, które spełniają wybrane kryteria, np. ulubiona książka z dzieciństwa Waszych rodziców albo na podstawie której powstał film lub serial. Na drzwiach sali 74 jest plakat, przedstawiający wszystkie kategorie. Przyjdź, zapisz kategorie lub zrób zdjęcie, podpisz się, czytaj i zapisuj tytuły książek, które przeczytałeś. W grudniu 2018 się rozliczymy. Zobaczymy, kto z nas przeczytał najwięcej. Liczba moich przeczytanych książek od początku roku na pewno już jest dwucyfrowa, a jak u Was? Nie zwlekajcie.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie znajdziecie wiele ciekawych nowości. Znajdzie się coś dla każdego, zarówno dla młodszych czytelników, jak i tych nieco starszych, a także dla dojrzałych.

Paulina Kondek