Legalny przekręt

Jeśli legalny przekręt, to oczywiście chodzi o Przekręt 2018 – konkurs teatralny i taneczny organizowany przez LO XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu.
Zuzanna Gandecka z klasy IIIc zdobyła w nim wyróżnienie. W uzasadnieniu jury wskazało osobowość sceniczną. Ocena aktorów zasiadających w jury wiele dla nas znaczy. Jednak równie cenna była opinia uczniów liceum – publiczności (śmiech, brawa, gratulacje po występie) i recenzentek z klasy dziennikarskiej, których krótką refleksję przytaczam:

„Zuzka, trzymaj się” to tytuł monodramu Zuzanny Gandeckiej ze Szkoły Podstawowej Nr 37 im. kard. Stefana Wyszyńskiego, w którym opowiadała o swoim codziennym życiu i przemyśleniach na temat swojej normalności. Zabawne, sarkastyczne ujęcie sytuacji z życia codziennego rozbawiło publiczność do łez. Niezwykle urzekła nas dystansem do siebie oraz charyzmatyczną osobowością przez co nie mogliśmy oderwać wzroku od sceny. Mimo presji, Zuzanna poruszała się swobodnie i utrzymywała kontakt wzrokowy z widownią, co wzbudziło jeszcze większą sympatię do niej. Jest naszą faworytką, trzymamy kciuki za jej dalszą karierę aktorską!

Gratuluję Zuzi. Ona wie, jak bardzo jej kibicuję i jak trzymam kciuki za wszystko, co robi.

Joanna Kot