Warsztaty archeologiczne

O tym, że w naszej świetlicy nie jest nudno, wiemy od dawna. Niedawno okazało się jednak, że może w niej być ciekawiej niż komukolwiek mogłoby się wydawać. W swoich progach mieliśmy okazję gościć prawdziwego archeologa, który zaprosił nas na wyjątkowe warsztaty. Poza zapoznaniem się z fantastycznymi rekwizytami znalezionymi podczas wykopalisk, dzieci miały szansę zadać archeologowi wiele pytań. Było naprawdę bardzo ciekawie.

Zabawy świetlicowe

Co robimy podczas zajęć świetlicowych? Aj, czego my nie robimy! Rysowanie, wyklejanie, zabawy ruchowe, prace z filcu, włóczki, gry planszowe, zagadki logiczne, odrabianie zadania domowego i wiele innych. Zresztą, zobaczcie sami.

Kolorowe kanapki

Wraz z nadejściem wiosny wszystko budzi się do życia i staje się kolorowe. W sklepach pojawiają się przepyszne nowalijki, które przyjemnie chrupią i wyśmienicie smakują. Korzystając z tej okazji, nasze grupy świetlicowe przygotowywały zdrowe i kolorowe kanapki. W całej szkole pachniało ogórkami, szczypiorkiem, papryką i rzodkiewką. Mniam.

Warsztaty świąteczne

22.03. już po raz drugi w tym roku szkolnym odbyły się świetlicowe warsztaty świąteczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami oraz wychowawczyniami świetlicy, przygotowywały ozdoby z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Prace szły bardzo sprawnie, a spod rąk przybyłych wychodziły prawdziwe dzieła sztuki, które można było zakupić podczas świątecznego kiermaszu. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.