Wygrywając strefę Wrocław w Mistrzostwach Aglomeracji w koszykówce dziewcząt, nasze reprezentantki dostały się do finału, który odbył się 13 czerwca w Jelcz Laskowicach. Po pierwszym bardzo wyrównanym meczu, przegraliśmy jedynie dwoma punktami. Nie schodząc z parkietu, zagraliśmy drugi rewelacyjny mecz, wygrywając różnicą dziesięciu „oczek”. Szkolna reprezentacja w składzie: Hania Baran, Karolina Cop, Sylwia Kopeć, Patrycja Kuźmicka, Wiktoria Pawełko, Alicja Polańska, Małgorzata Samoilova, Matylda Wartacz, Małgorzata Załucka, Wiktoria Ząbek zajęła drugie miejsce w finale. Czwarta drużyna nie dojechała na turniej. Dziewczyny wraz ze wszystkimi uczestnikami finału wygrały 6 – dniowy obóz sportowy w Krośnicach. Indywidualne wyróżnienie otrzymała Hania Baran. Serdecznie gratulujemy dziewczynom sukcesu i życzymy dalszych sukcesów na wrocławskich parkietach.

Karolina Kamieniecka