Mundial zawitał również na nasze osiedle gdzie 12 oraz 14 czerwca odbyły się Mistrzostwa, w których wzięły udział drużyny reprezentacji: Anglii, Argentyny, Australii, Brazylii, Francji, Korei Poł., Niemiec, Polski, Portugalii, Rosji. W klasach 6 i 7 najlepszą drużyną okazała się 6b, czyli reprezentacja Korei Poł., która nie przegrała żadnego meczu. Natomiast dużo emocji zapewniło spotkanie między klasami 7a oraz 7b, czyli reprezentantami Niemiec i Francji. Mecz rozstrzygnął się dopiero po rzutach karnych. Do finału trafiła drużyna Niemiec.
Wielka niespodzianka wydarzyła się podczas drugiego turnieju, kiedy w zawrotnym tempie pokonująca wszystkich klasa sportowa 5b, czyli reprezentanci Rosji, potknęli się w finale, przegrywając z niezwykle utalentowaną drużyną z POLSKI! (Oby takie wyniki przełożyły się na Mundial w Rosji). Prawdziwe walczaki z 4a pokonali swoich starszych kolegów w bardzo zaciętym meczu 1:0. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a w szczególności podziękowania należą się wesołym i pięknie przygotowanym kibicom swoich reprezentacji.

Samorząd Uczniowski